Herceg Novi Černá Hora - hotely a rekreační apartmány - online rezervace ubytování - jadran-online.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Herceg Novi Černá Hora - vyhledávač ubytování s online rezervací hotelů a rekreačních domů v letovisku Herceg Novi

Herceg Novi je oblíbeným letoviskem s překrásnými písečnými plážemi. Rozprostírá se u ústí boky Kotorské do Jaderského moře, a také v sousedství Chorvatska a Bosny a Hercegoviny. Letovisko Herceg Novi je také známé pro svou úchvatnou přírodní scenérii, které dominuje pohoří Orjen a zejména pak kvůli jeho historickému centru a nádherným parkům a zahradám s bujnou vegetací.

Samotné letovisko jako i jeho okolí a pohoří, doslova vyzývá k romantickým procházkám a výletům.
V okolí Herceg Novi například najdete malé městečko Igalo, které sice neoplývá žádnými historickými památkami, zato se, ale může pochlubit svými léčebnými lázněmi s radioaktivní minerální vodou "Igaljka" a léčivým radioaktivním bahnem, které pokrývá zdejší mořské mělké dno. Lázně se nacházejí v severozápadní části Hercegnovského zálivu (součást boky Kotorské) na úpatí hory Dobrostica (1 572 m). Pro své výjimečné léčivé účinky bahna a minerálních vod, se tu hlavně léčí nemoci pohybového ústrojí, stavy po úrazech, astma, alergie a choroby kožní. ženské a kardiovaskulární.


Partner sekce ubytování v letovisku Herceg Novi v Černé Hoře je hotelový rezervační systém Hotel.info. Vyberte si pro vaší nerušenou dovolenou v Černé Hoře ubytování v apartmánu, privátním domě, hotelu či jiném rekreačním objektu. Rezervujte nezávazně online a plaťte až na místě, navíc s garancí nejnižší ceny.


Ubytování v L
etoviscích Černé Hory

Barská riviéra ubytování


Boka Kotorska
ubytování


Budvanská riviéra
ubytování


Ulcinjská riviéra


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain