Petrovac na Moru Černá Hora - rezervace ubytování - hotely, apartmány, rekreační domy - jadran-online.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Petrovac na Moru Černá Hora - vyhledávač ubytování s online rezervací hotelů a rekreačních domů v letovisku Petrovac na Moru

Petrovac je turistické letovisko v obci Budva, které je součástí Budvanské riviéry v Černé Hoře. Městská pláž je cca 600 m dlouhá, a patří mezi nejkrásnější pláže v této části Jadranu. V blízkosti letoviska Petrovac na Moru jsou dva ostrovy, Katic a Sveta Nedjelja, což může být pro vás výzvou k výletům na lodi.

Přímořské letovisko Petrovac na Moru nabízí ubytování v moderních hotelích i v soukromých apartmánech a vilách. Petrovac nabízí pro své návštěvníky kteří sem přijíždějí prožít nádhernou dovolenou
, různé typy rekreačního vyžití, od poklidného nic nedělání a lenošení na pláži až po sportovní aktivity a denní výlety do okolí či lodí po moři. Pro milovníky akční dovolené a adrenalinu, je zde možnost si vypůjčit skútr.


Partner sekce ubytování v letovisku Petrovac na Moru v Černé Hoře je hotelový rezervační systém Hotel.info. Vyberte si pro vaší nerušenou dovolenou v letovisku Petrovac na Moru ubytování v apartmánu, privátním domě, hotelu či jiném rekreačním objektu. Rezervujte nezávazně online a plaťte až na místě, navíc s garancí nejnižší ceny.


Ubytování v L
etoviscích Černé Hory

Barská riviéra ubytování


Boka Kotorska
ubytování


Budvanská riviéra
ubytování


Ulcinjská riviéra


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich